There are a total of 1,447 bills of lading on file for Zhangzhou Zhuangzhuang Paper Products Co.,Ltd. between March 14th, 2019 and May 22nd, 2026.
Of those 1,447 bills of lading, 34 were within the past 30 days and 99 were within the past 90 days.
| Total Records | 1,447 |
|---|---|
| Shipper Records | 1,447 |
| Consignee Records | 0 |
| Notify Party Records | 1 |
| First Shipment on File | Mar 14th, 2019 |
| Most Recent Shipment on File | May 22nd, 2026 |
| Records in Last 30 Days | 34 |
| Records in Last 90 Days | 99 |
| Records in the Past Year | 325 |
Subscribe now for unlimited access to all manifests, vessels, shippers, consignees, and more for ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD..
Below is a Sankey Diagram of the top 19 companies associated with Zhangzhou Zhuangzhuang Paper Products Co.,Ltd., and the top 4 companies associated with those associations.
Below are the top 19 companies associated with Zhangzhou Zhuangzhuang Paper Products Co.,Ltd. in terms of total bills of lading. Total Records are based on records since October 21st, 2012. Associations are based on records since May 2021.
| Company Name | Recent Shipment | Total Records | Associations |
|---|---|---|---|
| JOYFUL TRADING LLC | Apr 2026 | 1,801 | 818 |
| RONGCHENG TRADING LLC | May 2026 | 592 | 97 |
| SUPER WIN ENTERPRISES CORP | May 2026 | 3,234 | 80 |
| NEW WORLD INC | May 2026 | 778 | 54 |
| ALMA DELIA ESPINZA US CUSTOMS | May 2026 | 65 | 48 |
| WINMARK GROUP LLC | May 2026 | 91 | 47 |
| RFS FOOD CORP | May 2025 | 652 | 45 |
| GSGX INTERNATIONAL INC | May 2026 | 719 | 18 |
| EVER LEADING INTERNATIONAL INC. | May 2026 | 36,629 | 16 |
| APRIL DAY TRADING INC | May 2026 | 3,001 | 8 |
| GREAT WALL SEAFOOD LA LLC | May 2026 | 2,837 | 5 |
| CRAB DU JOUR CORPORATION | May 2026 | 229 | 5 |
| BEST FOOD SERVICES, LLC | Jun 2025 | 9,498 | 4 |
| HAN FENG INC. | Feb 2025 | 3,106 | 3 |
| Jul 2021 | 7 | 1 | |
| KAMI TRADING INC | Jul 2021 | 1,001 | 1 |
| Nov 2022 | 3 | 1 | |
| JIN HUA TRADING, LLC | Dec 2024 | 88 | 1 |
| ENSON MARKET INC | Dec 2025 | 66 | 1 |
Below are other companies when arranged alphabetically. There is not neccessarily any association to Zhangzhou Zhuangzhuang Paper Products Co.,Ltd.
| Run Date | Master BOL | House BOL | Voyage # | Bill Type | Carrier Code | IMO # | Vessel Name | Arrival Date | US Port | Foreign Port | Quantity | Weight | Type of Service | Shipper | Consignee | Notify Party | Commodity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-23 | MEDUKG713697 | UULNFZ26040029 | 615N | House Bill | UULN | 9930959 | MSC DARLENE | 2026-05-21 | OAKLAND, CALIFORNIA | XIAMEN CHINA (MAINLAND) | 1,478 PKG | 17,588 K | House to House | ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG | WINMARK GROUP LLC | PAPER CARTON | |
| 2026-05-23 | EGLV146600287888 | 107E | Regular Bill | EGLV | 9337949 | XIN DA YANG ZHOU | 2026-05-22 | HOUSTON, TEXAS | XIAMEN CHINA (MAINLAND) | 5,367 PKG | 53,670 K | House to House | ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER | ALMA DELIA ESPINZA US CUSTOMS | ALMA DELIA ESPINZA US CUSTOMS | PAPER CARTON PAPER CARTON PAPER CARTON 5367PACKAGES=53670PCS ZM26ZX031&032&033 THIS SHIPMENT DOES NOT CONTAIN WOOD PACKAGING MAT... | |
| 2026-05-22 | CMDUXIA1819092 | HNLTXM263A0932 | 0TSN9 | House Bill | HNLT | 9935222 | EVER MAGI | 2026-05-21 | NEWARK, NEW JERSEY | XIAMEN CHINA (MAINLAND) | 1,200 PKG | 12,225 K | Pier to Pier | ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER | WINMARK GROUP LLC | WINMARK GROUP LLC | DN30100 DINNER NAPKINS RH1006 AIRLAID NAPKIN |
| 2026-05-21 | WHLC026G517979 | UULNFZ26040059 | 043E | House Bill | UULN | 9725158 | HYUNDAI NEPTUNE | 2026-05-20 | OAKLAND, CALIFORNIA | XIAMEN CHINA (MAINLAND) | 1,082 CTN | 14,715 K | ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG | WINMARK GROUP LLC | WINMARK GROUP LLC | XXXXXXXXXXXXXX | |
| Run Date | 2026-05-28 |
|---|---|
| Estimated Arrival Date | 2026-05-21 |
| Actual Arrival Date | 2026-05-27 |
| Trade Update Date | 2026-04-06 |
| Master BOL # | CMDUXIA1819093 |
|---|---|
| House BOL # | HNLTXM264A0052 |
| Manifest Number | 000001 |
| Bill Type | House Bill |
| Carrier Code | HNLT |
| Voyage # | 0TSNB |
| IMO # | |
| Vessel Name | EVER MAGNA |
| Vessel Country | SG |
| Place of Receipt | XIAMEN, CHINA |
| Foreign Port of Lading | XIAMEN CHINA (MAINLAND) (57069) |
| Port of Unlading | NEWARK, NEW JERSEY (4601) |
| Port of Destination | |
| Foreign Port of Destination | |
| Weight | 11326 K |
| Weight in KG | 11,326 KG |
| Quantity | 1324 PKG |
| Volume | 68 X |
| Record Status | New Record |
| In-bond Entry Type | |
| Transportation Mode | Vessel, containerized |
| Container |
CMAU4731754 |
| Commodity Description |
WRT-12350 8"WHITE ROLL TOWELS NAPKINS JRT-01 JUMBO ROLL TISSUE 633 LOW FOLD NAPKINS PAPER CARTON HS CODE:481820 481810 481910 |
| Shipper Name | ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER |
|---|---|
| Address Line 1 | PRODUCTS CO.,LTD. SUIAN INDUSTRY |
| Address Line 2 | ZONE,ZHANGPU COUNTY, ZHANGZHOU, |
| Address Line 3 | FUJIAN, CHINA 363200 |
| Consignee Name | WINMARK GROUP LLC |
|---|---|
| Address Line 1 | 1720 SANDYPOINT RD |
| Address Line 2 | WEST SACRAMENTO CA 95691 |
| Notify Party Name | WINMARK GROUP LLC |
|---|---|
| Address Line 1 | 1720 SANDYPOINT RD |
| Address Line 2 | WEST SACRAMENTO CA 95691 |
| Container Number | CMAU4731754 |
|---|---|
| Seal Number 1 | M8673545 |
| Seal Number 1 | M8673545 |
| Equipment Description Code | CN |
| Equipment Description | Container |
| Container Length | 40ft 0in (04000) |
| Container Height | 9ft 0in (00000900) |
| Container Width | 8ft 0in (00000800) |
| Container Type | 4500 |
| Load Status | Loaded |
| Type of Service | Pier to Pier |
| Cargo Description 1 | WRT-12350 8"WHITE ROLL TOWELS NAPKINS JRT-01 JUMBO ROLL TISSUE 633 LOW FOLD NAPKINS PAPER CARTON HS CODE:481820 481810 481910 |
| Marks and Numbers 1 | N M NO MARKS NO MARKS |
| Port of Unlading | Total Records | Recent Shipment |
|---|---|---|
| Newark, New Jersey | 406 | 2026-05-22 |
| Los Angeles, California | 361 | 2026-05-15 |
| Savannah, Georgia | 126 | 2026-05-20 |
| Norfolk, Virginia | 115 | 2026-05-02 |
| Long Beach, California | 95 | 2026-05-14 |
| Seattle, Washington | 64 | 2026-04-14 |
| Houston, Texas | 61 | 2026-05-23 |
| Oakland, California | 52 | 2026-05-23 |
| Tacoma, Washington | 49 | 2026-05-18 |
| Tampa, Florida | 49 | 2026-04-22 |
| Port of Lading | Total Records | Recent Shipment |
|---|---|---|
| Xiamen China (Mainland) | 1,273 | 2026-05-23 |
| Yantian China (Mainland) | 56 | 2026-04-03 |
| Pusan South Korea | 35 | 2026-04-22 |
| Kaohsiung China (Taiwan) | 26 | 2025-07-31 |
| Hong Kong Hong Kong | 17 | 2022-05-24 |
| Colon Panama | 12 | 2026-04-24 |
| Ningbo China (Mainland) | 10 | 2025-11-11 |
| Cartagena Colombia | 5 | 2025-12-13 |
| Jiangyin China (Mainland) | 4 | 2021-09-15 |
| Shekou China (Mainland) | 2 | 2026-05-15 |
Below are the top 10 company names and addresses for Zhangzhou Zhuangzhuang Paper Products Co.,Ltd. that were combined to create this record. While we try to make sure everything is as accurate as possible we can't guarantee complete accuracy for all records so please notify us of any errors.
| Company Name | Address | Last Record | Records |
|---|---|---|---|
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD. | SUIAN INDUSTRY ZON E,ZHANGPU COUNTY, ZHANGZHOU, FUJIAN, CHINA 363200 | 2025-10-06 | 475 |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD. | SUIAN INDUSTRY ZONE ZHANGZHOU 363200 CN | 2025-09-01 | 25 |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD. | 2025-08-04 | 12 | |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD. | 2025-08-15 | 3 | |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD. | 2025-08-11 | 3 | |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD. | 2025-08-12 | 2 | |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUCTS CO.,LTD. | 2024-09-30 | 165 | |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUC | 2026-04-14 | 164 | |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER PRODUC | 2024-10-10 | 76 | |
| ZHANGZHOU ZHUANGZHUANG PAPER | 2026-05-23 | 72 |
Below are the top 1 phone numbers on file for Zhangzhou Zhuangzhuang Paper Products Co.,Ltd.
| Phone Number | Last Appeared | Records |
|---|---|---|
| 2022-07-04 | 3 |
| Email Address | Last Appeared | Records |
|---|---|---|
| No email address on file | ||